...

Wybierz najlepszy plan treningowy do domu lub na siłownię dla siebie

Smukła sylwetka od leżenia się nie zrobi. Kondycja sama także się nie wypracuje.

Podejmij wyzwanie, w którym stawką jest Twoje zdrowie i forma już dziś, a na pewno nie pożałujesz!

BURN IT to profesjonalna platforma treningowa dla kobiet, która wyzwoli pasję oraz miłość do ćwiczeń. Jako certyfikowana instruktorka oraz zawodniczka fitness z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiem, że tylko systematyczna praca nad sobą daje znakomite rezultaty w postaci pięknego wyglądu, sprawnego ciała oraz niespożytej ilości energii. Dlatego też przygotowałam plan treningowy dla kobiet, który bez obaw można wykonywać w domu bez ryzyka odniesienia kontuzji, a także na siłowni.

Profesjonalny trening dla kobiet w domu

Już nie musisz planować całego swojego dnia, by wyjść na siłownię. Swój zestaw ćwiczeń możesz zrealizować nie wychodząc ze swojego mieszkania. Jeżeli nie masz na niego pomysłu to wypróbuj plan treningowy, który ułożyłam specjalnie dla Ciebie.

W zależności od Twoich umiejętności i predyspozycji przygotowałam kilka jego wersji zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych. Dopasowane plany ćwiczeń pozwolą Ci na wydobycie z Ciebie całego potencjału, który po pewnym czasie zaprocentuje wysportowaną sylwetką oraz świetną kondycją.

Najpiękniejsze jest w tym jednak to, że cały plan może zrealizować o dowolnej, wybranej przez siebie porze w dowolnym miejscu, gdyż wszystkie materiały dostaniesz online. Nie musisz już czekać na wieczorne czy popołudniowe live’y, ale możesz od razu działać. Wyzwól w sobie ogień do ćwiczeń z platformą BURN IT!

STRONG HOME GYM

PLANY TRENINGOWE
KSZTAŁTUJĄCE KOBIECĄ
SYLWETKĘ DO WYKONYWANIA
W DOMU

SPRAWDŹ

STRONG GYM

PLANY TRENINGOWE
KSZTAŁTUJĄCE KOBIECĄ SYLWETKĘ
DO WYKONYWANIA
NA SIŁOWNI

SPRAWDŹ

PLANY ŻYWIENIOWE

SPERSONALIZOWANE PLANY ŻYWIENIOWE DLA KOBIET

SPRAWDŹ

PLAN TRENINGOWY W PAKIECIE Z PLANEM ŻYWIENIOWYM

DZIAŁAJ KOMPLEKSOWO!

SPRAWDŹ

Bądź zawsze na bieżąco

0